Regioadviseurs

Ondersteuning bij regionale samenwerking

Je kunt als schoolbestuur terecht bij het Arbeidsmarktplatform PO voor ondersteuning bij regionale samenwerking. Onze regioadviseurs helpen je om samen met andere schoolbesturen kansen en uitdagingen op de onderwijsarbeidsmarkt aan te pakken, zoals wijzigingen in wet- en regelgeving of schommelingen in vraag en aanbod van leraren. 

Analyse, kennis en advies
Dit kunnen we voor je betekenen op het gebied van regionale samenwerking:

  • analyses maken van de arbeidsmarkt in jouw regio. Onze regioadviseurs beschikken over een netwerk en recente (regionale) cijfers, inzichten en analyses;
  • sparren en advies over de aanpak van het lerarentekort in jouw regio. Dat doen we op basis van actuele en praktische kennis en ervaring;
  • kennis over, en praktijkvoorbeelden van regionale samenwerking delen.

Contactgegevens

Wil je meer informatie over de regionale ondersteuning, neem dan contact op met een van onze regioadviseurs.

Provincie Friesland, Groningen en Drenthe
Geke Versprille
g.versprille@caop.nl,
T:06-58076549

Provincie Noord-Holland-Zuid en Gelderland
Simone Hoogenboom
S.Hoogenboom@caop.nl
T: 06-22614299

Provincie Noord-Brabant
Suzanne Vos
S.Vos@caop.nl
T: 06-23203131

Provincie Limburg en Overijssel
Tiny Rompen
T.Rompen@caop.nl
T: 06-22652623

Provincie Noord-Holland-Noord en Zeeland
Hans Schwartz
H.Schwartz@caop.nl
T: 06-46183459

Provincie Utrecht en Zuid-Holland
Angela Gomes
A.Gomes@caop.nl
T: 06- 12662377

Kennisloket

Heb je een algemene vraag? Stel die dan aan ons via onderstaand formulier